na skróty:   Strona główna - Kontakt - Palowice.NET - Forum
LKS Orzeł Palowice

Wyniki spotkań - Płomień II Połomia

1 kolejka
18 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice       Płomień II Połomia
Ruch Stanowice 2 : 4 Płomień II Połomia
2 kolejka
26 sierpnia, 14:00
Płomień II Połomia       Start Mszana
Płomień II Połomia 6 : 4 Start Mszana
3 kolejka
1 września, 16:00
Orzeł Jankowice       Płomień II Połomia
Orzeł Jankowice 2 : 2 Płomień II Połomia
4 kolejka
9 września, 16:00
Płomień II Połomia       KS 25 Kokoszyce
Płomień II Połomia 2 : 0 KS 25 Kokoszyce
5 kolejka
15 września, 16:00
Iskra Rowień       Płomień II Połomia
Iskra Rowień 2 : 1 Płomień II Połomia
6 kolejka
23 września, 14:00
Płomień II Połomia       KS 27 Gołkowice
Płomień II Połomia 4 : 2 KS 27 Gołkowice
7 kolejka
29 września, 16:00
Jedność Grabownia       Płomień II Połomia
Jedność Grabownia 2 : 1 Płomień II Połomia
8 kolejka
7 października, 14:00
Płomień II Połomia       Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia 2 : 2 Inter Krostoszowice
9 kolejka
13 października, 15:00
Żar Szeroka       Płomień II Połomia
Żar Szeroka 2 : 3 Płomień II Połomia
10 kolejka
20 października, 15:00
KS Szczerbice       Płomień II Połomia
KS Szczerbice 1 : 2 Płomień II Połomia
11 kolejka
28 października, 14:00
Płomień II Połomia       Orzeł Palowice
Płomień II Połomia 6 : 5 Orzeł Palowice
12 kolejka
3 listopada, 12:00
Olza Godów       Płomień II Połomia
Olza Godów 5 : 1 Płomień II Połomia
13 kolejka
11 listopada, 13:00
Płomień II Połomia       Płomień Czuchów
Płomień II Połomia - : - Płomień Czuchów
14 kolejka
Płomień II Połomia       Ruch Stanowice
Płomień II Połomia - : - Ruch Stanowice
15 kolejka
Start Mszana       Płomień II Połomia
Start Mszana - : - Płomień II Połomia
16 kolejka
Płomień II Połomia       Orzeł Jankowice
Płomień II Połomia - : - Orzeł Jankowice
17 kolejka
KS 25 Kokoszyce       Płomień II Połomia
KS 25 Kokoszyce - : - Płomień II Połomia
18 kolejka
Płomień II Połomia       Iskra Rowień
Płomień II Połomia - : - Iskra Rowień
19 kolejka
KS 27 Gołkowice       Płomień II Połomia
KS 27 Gołkowice - : - Płomień II Połomia
20 kolejka
Płomień II Połomia       Jedność Grabownia
Płomień II Połomia - : - Jedność Grabownia
21 kolejka
Inter Krostoszowice       Płomień II Połomia
Inter Krostoszowice - : - Płomień II Połomia
22 kolejka
Płomień II Połomia       Żar Szeroka
Płomień II Połomia - : - Żar Szeroka
23 kolejka
Płomień II Połomia       KS Szczerbice
Płomień II Połomia - : - KS Szczerbice
24 kolejka
Orzeł Palowice       Płomień II Połomia
Orzeł Palowice - : - Płomień II Połomia
25 kolejka
Płomień II Połomia       Olza Godów
Płomień II Połomia - : - Olza Godów
26 kolejka
Płomień Czuchów       Płomień II Połomia
Płomień Czuchów - : - Płomień II Połomia
Klasa B 2018/2019, grupa: Rybnik
Orzeł Palowice
Olza Godów
0:0 10 listopada, 13:00

Boisko klubowe - informacje

LKS Orzeł Palowice
44-246 Palowice
ul. Dębowa 1


Wymiary: 100m x 58m

Boisko klubowe

Najlepsi strzelcy

Steuer Mateusz 16
Morciniec Arkadiusz 8
Gajdzik Dawid 5
Koperski Rafał 5
Górecki Patryk 4
Gudzik Wojciech 1
Kozielski Daniel 1
Pyszny Mateusz 1
Socha Kamil 1

Następne spotkanie


Przerwa zimowa
4u-NET