na skróty:   Strona główna - Kontakt - Palowice.NET - Forum
Projekt X biuro projektowe

Wyniki spotkań - Płomień II Połomia

1 kolejka
18 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice       Płomień II Połomia
Ruch Stanowice - : - Płomień II Połomia
2 kolejka
26 sierpnia, 14:00
Płomień II Połomia       Start Mszana
Płomień II Połomia - : - Start Mszana
3 kolejka
Orzeł Jankowice       Płomień II Połomia
Orzeł Jankowice - : - Płomień II Połomia
4 kolejka
Płomień II Połomia       KS 25 Kokoszyce
Płomień II Połomia - : - KS 25 Kokoszyce
5 kolejka
Iskra Rowień       Płomień II Połomia
Iskra Rowień - : - Płomień II Połomia
6 kolejka
Płomień II Połomia       KS 27 Gołkowice
Płomień II Połomia - : - KS 27 Gołkowice
7 kolejka
Jedność Grabownia       Płomień II Połomia
Jedność Grabownia - : - Płomień II Połomia
8 kolejka
Płomień II Połomia       Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia - : - Inter Krostoszowice
9 kolejka
Żar Szeroka       Płomień II Połomia
Żar Szeroka - : - Płomień II Połomia
10 kolejka
KS Szczerbice       Płomień II Połomia
KS Szczerbice - : - Płomień II Połomia
11 kolejka
Płomień II Połomia       Orzeł Palowice
Płomień II Połomia - : - Orzeł Palowice
12 kolejka
Olza Godów       Płomień II Połomia
Olza Godów - : - Płomień II Połomia
13 kolejka
Płomień II Połomia       Płomień Czuchów
Płomień II Połomia - : - Płomień Czuchów
14 kolejka
Płomień II Połomia       Ruch Stanowice
Płomień II Połomia - : - Ruch Stanowice
15 kolejka
Start Mszana       Płomień II Połomia
Start Mszana - : - Płomień II Połomia
16 kolejka
Płomień II Połomia       Orzeł Jankowice
Płomień II Połomia - : - Orzeł Jankowice
17 kolejka
KS 25 Kokoszyce       Płomień II Połomia
KS 25 Kokoszyce - : - Płomień II Połomia
18 kolejka
Płomień II Połomia       Iskra Rowień
Płomień II Połomia - : - Iskra Rowień
19 kolejka
KS 27 Gołkowice       Płomień II Połomia
KS 27 Gołkowice - : - Płomień II Połomia
20 kolejka
Płomień II Połomia       Jedność Grabownia
Płomień II Połomia - : - Jedność Grabownia
21 kolejka
Inter Krostoszowice       Płomień II Połomia
Inter Krostoszowice - : - Płomień II Połomia
22 kolejka
Płomień II Połomia       Żar Szeroka
Płomień II Połomia - : - Żar Szeroka
23 kolejka
Płomień II Połomia       KS Szczerbice
Płomień II Połomia - : - KS Szczerbice
24 kolejka
Orzeł Palowice       Płomień II Połomia
Orzeł Palowice - : - Płomień II Połomia
25 kolejka
Płomień II Połomia       Olza Godów
Płomień II Połomia - : - Olza Godów
26 kolejka
Płomień Czuchów       Płomień II Połomia
Płomień Czuchów - : - Płomień II Połomia
Klasa B 2018/2019, grupa: Rybnik
Orzeł Palowice
Jedność Rogoźna
3:0 17 czerwca, 17:00

walkower; goście zrezygnowali z gry

Boisko klubowe - informacje

LKS Orzeł Palowice
44-246 Palowice
ul. Dębowa 1


Wymiary: 100m x 58m

Boisko klubowe

Najlepsi strzelcy

Zarzyna Sebastian 19
Grzegorzek Daniel 11
Koperski Rafał 10
Winiarski Norman 9
Górecki Patryk 7
Cipcer Łukasz 5
Gajdzik Dawid 4
Michalski Tomasz 3
Zarzyna Patryk 3
Adamczyk Michał 1
Hulim Marcin 1
Kandeleski Patryk 1
Zieleźny Mateusz 1;

Następne spotkanie

Orzeł Palowice
Ruch Stanowice

Kolejka 2
26 sierpnia, 17:00
4u-NET