na skróty:   Strona główna - Kontakt - Palowice.NET - Forum
Projekt X biuro projektowe

Wyniki spotkań - Płomień Czuchów

1 kolejka
19 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów       Orzeł Palowice
Płomień Czuchów 1 : 4 Orzeł Palowice
2 kolejka
25 sierpnia, 17:00
Olza Godów       Płomień Czuchów
Olza Godów 2 : 3 Płomień Czuchów
3 kolejka
1 września, 16:00
Płomień Czuchów       KS Szczerbice
Płomień Czuchów 4 : 4 KS Szczerbice
4 kolejka
8 września, 16:00
Płomień Czuchów       Ruch Stanowice
Płomień Czuchów 5 : 2 Ruch Stanowice
5 kolejka
15 września, 16:00
Start Mszana       Płomień Czuchów
Start Mszana 1 : 2 Płomień Czuchów
6 kolejka
22 września, 16:00
Płomień Czuchów       Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów 4 : 3 Orzeł Jankowice
7 kolejka
30 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce       Płomień Czuchów
KS 25 Kokoszyce 4 : 2 Płomień Czuchów
8 kolejka
6 października, 15:00
Płomień Czuchów       Iskra Rowień
Płomień Czuchów 1 : 2 Iskra Rowień
9 kolejka
13 października, 15:00
Płomień Czuchów       KS 27 Gołkowice
Płomień Czuchów 4 : 0 KS 27 Gołkowice
10 kolejka
20 października, 15:00
Płomień Czuchów       Jedność Grabownia
Płomień Czuchów 2 : 4 Jedność Grabownia
11 kolejka
27 października, 14:00
Inter Krostoszowice       Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice - : - Płomień Czuchów
12 kolejka
3 listopada, 13:00
Płomień Czuchów       Żar Szeroka
Płomień Czuchów - : - Żar Szeroka
13 kolejka
11 listopada, 13:00
Płomień II Połomia       Płomień Czuchów
Płomień II Połomia - : - Płomień Czuchów
14 kolejka
Orzeł Palowice       Płomień Czuchów
Orzeł Palowice - : - Płomień Czuchów
15 kolejka
Płomień Czuchów       Olza Godów
Płomień Czuchów - : - Olza Godów
16 kolejka
KS Szczerbice       Płomień Czuchów
KS Szczerbice - : - Płomień Czuchów
17 kolejka
Ruch Stanowice       Płomień Czuchów
Ruch Stanowice - : - Płomień Czuchów
18 kolejka
Płomień Czuchów       Start Mszana
Płomień Czuchów - : - Start Mszana
19 kolejka
Orzeł Jankowice       Płomień Czuchów
Orzeł Jankowice - : - Płomień Czuchów
20 kolejka
Płomień Czuchów       KS 25 Kokoszyce
Płomień Czuchów - : - KS 25 Kokoszyce
21 kolejka
Iskra Rowień       Płomień Czuchów
Iskra Rowień - : - Płomień Czuchów
22 kolejka
KS 27 Gołkowice       Płomień Czuchów
KS 27 Gołkowice - : - Płomień Czuchów
23 kolejka
Jedność Grabownia       Płomień Czuchów
Jedność Grabownia - : - Płomień Czuchów
24 kolejka
Płomień Czuchów       Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów - : - Inter Krostoszowice
25 kolejka
Żar Szeroka       Płomień Czuchów
Żar Szeroka - : - Płomień Czuchów
26 kolejka
Płomień Czuchów       Płomień II Połomia
Płomień Czuchów - : - Płomień II Połomia
Klasa B 2018/2019, grupa: Rybnik
Orzeł Palowice
Żar Szeroka
3:0 20 października, 15:00

Boisko klubowe - informacje

LKS Orzeł Palowice
44-246 Palowice
ul. Dębowa 1


Wymiary: 100m x 58m

Boisko klubowe

Najlepsi strzelcy

Steuer Mateusz 14
Morciniec Arkadiusz 8
Gajdzik Dawid 4
Górecki Patryk 4
Koperski Rafał 4
Kozielski Daniel 2
Gudzik Wojciech 1
Socha Kamil 1

Następne spotkanie

Płomień II Połomia
Orzeł Palowice

Kolejka 11
28 października, 14:00
4u-NET