na skróty:   Strona główna - Kontakt - Palowice.NET - Forum
Projekt X biuro projektowe

Wyniki spotkań - Olza Godów

1 kolejka
12 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko       Olza Godów
Dąb Dębieńsko 3 : 2 Olza Godów
2 kolejka
15 sierpnia, 17:00
Olza Godów       Orzeł Palowice
Olza Godów 0 : 4 Orzeł Palowice
3 kolejka
19 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień       Olza Godów
Iskra Rowień 2 : 0 Olza Godów
4 kolejka
27 sierpnia, 17:00
Olza Godów       Jedność Rogoźna
Olza Godów 1 : 1 Jedność Rogoźna
5 kolejka
2 września, 16:00
Orzeł Jankowice       Olza Godów
Orzeł Jankowice 2 : 1 Olza Godów
6 kolejka
9 września, 16:00
Płomień Czuchów       Olza Godów
Płomień Czuchów 2 : 1 Olza Godów
7 kolejka
17 września, 16:00
Olza Godów       Żar Szeroka
Olza Godów 4 : 2 Żar Szeroka
8 kolejka
23 września, 16:00
Forteca II Świerklany       Olza Godów
Forteca II Świerklany 1 : 0 Olza Godów
9 kolejka
1 października, 16:00
Olza Godów       Polonia Niewiadom
Olza Godów 2 : 2 Polonia Niewiadom
10 kolejka
7 października, 15:00
Start Mszana       Olza Godów
Start Mszana 2 : 1 Olza Godów
11 kolejka
15 października, 15:00
Olza Godów       Ruch Stanowice
Olza Godów 3 : 3 Ruch Stanowice
12 kolejka
22 października, 15:00
Polaris Żory       Olza Godów
Polaris Żory 0 : 1 Olza Godów
13 kolejka
29 października, 14:00
Olza Godów       Zryw Bzie
Olza Godów 5 : 1 Zryw Bzie
14 kolejka
4 listopada, 13:00
Inter Krostoszowice       Olza Godów
Inter Krostoszowice 1 : 2 Olza Godów
15 kolejka
12 listopada, 13:00
Olza Godów       Jedność Grabownia
Olza Godów 2 : 1 Jedność Grabownia
16 kolejka
18 listopada, 13:00
Olza Godów       Dąb Dębieńsko
Olza Godów 1 : 4 Dąb Dębieńsko
17 kolejka
31 marca, 12:00
Orzeł Palowice       Olza Godów
Orzeł Palowice 2 : 4 Olza Godów
18 kolejka
25 marca, 15:30
Olza Godów       Iskra Rowień
Olza Godów 3 : 0 Iskra Rowień
19 kolejka
8 kwietnia, 16:00
Jedność Rogoźna       Olza Godów
Jedność Rogoźna 0 : 3 Olza Godów
20 kolejka
15 kwietnia, 16:00
Olza Godów       Orzeł Jankowice
Olza Godów 1 : 1 Orzeł Jankowice
21 kolejka
22 kwietnia, 16:30
Olza Godów       Płomień Czuchów
Olza Godów 0 : 0 Płomień Czuchów
22 kolejka
28 kwietnia, 16:30
Żar Szeroka       Olza Godów
Żar Szeroka 6 : 0 Olza Godów
23 kolejka
3 maja, 16:30
Olza Godów       Forteca II Świerklany
Olza Godów 3 : 2 Forteca II Świerklany
24 kolejka
5 maja, 17:00
Polonia Niewiadom       Olza Godów
Polonia Niewiadom 6 : 1 Olza Godów
25 kolejka
12 maja, 17:00
Olza Godów       Start Mszana
Olza Godów 1 : 0 Start Mszana
26 kolejka
20 maja, 17:00
Ruch Stanowice       Olza Godów
Ruch Stanowice 1 : 0 Olza Godów
27 kolejka
26 maja, 17:00
Olza Godów       Polaris Żory
Olza Godów 4 : 1 Polaris Żory
28 kolejka
2 czerwca, 17:00
Zryw Bzie       Olza Godów
Zryw Bzie 2 : 3 Olza Godów
29 kolejka
9 czerwca, 17:00
Olza Godów       Inter Krostoszowice
Olza Godów 0 : 1 Inter Krostoszowice
30 kolejka
16 czerwca, 17:00
Jedność Grabownia       Olza Godów
Jedność Grabownia 6 : 0 Olza Godów
Klasa B 2018/2019, grupa: Rybnik
Orzeł Palowice
Jedność Rogoźna
3:0 17 czerwca, 17:00

walkower; goście zrezygnowali z gry

Boisko klubowe - informacje

LKS Orzeł Palowice
44-246 Palowice
ul. Dębowa 1


Wymiary: 100m x 58m

Boisko klubowe

Najlepsi strzelcy

Zarzyna Sebastian 19
Grzegorzek Daniel 11
Koperski Rafał 10
Winiarski Norman 9
Górecki Patryk 7
Cipcer Łukasz 5
Gajdzik Dawid 4
Michalski Tomasz 3
Zarzyna Patryk 3
Adamczyk Michał 1
Hulim Marcin 1
Kandeleski Patryk 1
Zieleźny Mateusz 1;

Następne spotkanie

Orzeł Palowice
Ruch Stanowice

Kolejka 2
26 sierpnia, 17:00
4u-NET